Banki obecnie, żeby przyciągnąć klienta oferują różne benefity w związku z otwarciem konta. Konkurencja jest duża także muszą czymś zachęcić klienta. Oferują lokaty na wyższym procencie, zwrot za zakupy płacone kartą, lepsze warunki na koncie oszczędnościowym.

O zwrocie za zakupy płacone kartą przeczytasz tutaj.

My jako klienci też oczekujemy od banku czegoś więcej. A zdarza się tak, że promocje, dodatkowe bonusy przyznawane są w większości nowym klientom. Co jeśli super oferta się skończy, my przyzwyczailiśmy się do banku, nie chcemy zmieniać konta, numeru rachunku, a chcemy nadal otrzymywać dodatkowe pieniądze.Warto wtedy sięgnąć do coraz bardziej rozpowszechnionych programów, które proponują mnóstwo korzyści za zakupy internetowe w sklepach, w których program taki działa.

Wyjaśnię to dokładniej na programie stworzonym przez Refunder.

Refunder jest firmą działającą głównie w krajach skandynawskich. Zawitała też do Polski i cieszy się obecnie ogromną popularnością i zainteresowaniem. Działanie firmy polega na tym, że kupując coś przez Internet, poprzez stronę Refunder firma dostaje prowizję od sklepu za polecenie, a część tej prowizji jest zwracana Nam klientom. Także robiąc zakupy przez Internet, tak jak to zawsze robiliśmy możemy otrzymać jeszcze dodatkowe pieniądze.

Aby rozpocząć należy zarejestrować się na stronie internetowej Refunder, a po zalogowaniu się na konto możemy już robić zakupy. Sklepów współpracujących jest tutaj ponad 500, na przykład www.Empik.com, www.Zalando.pl, Multikino, Groupon, iPerfumy. pl, NEONET. Możemy także znaleźć hotele, bilety lotnicze czy wynajem samochodu. Są też produkty bankowe. Za zakupy w sklepie otrzymujemy wskazany procent kwoty wydanej. Na przykład kupując na stronie Empik otrzymujemy do 2% kwoty. Każda firma ma określony procent zwrotu.
Rejestracja i korzystanie z serwisu Refunder jest bezpłatne, a możemy wypłacić środki jeżeli uzbieramy kwotę 45 zł. Dodatkowo otrzymujemy tu kody rabatowe na produkty, vouchery, najświeższe informacje o wyprzedażach, promocjach w sklepach, także też możemy znaleźć coś dla siebie taniej.
Wszystko znajdziemy w jednym miejscu, a jeśli często robimy zakupy przez Internet, bo jest rzeczywiście taniej i wygodniej, możemy razem ze stroną Refunder zyskać dodatkowe pieniądze.